" Dobrá reklamná agentúra nemusí mať všetky odpovede, ale vie, na ktoré otázky sa má pýtať "

ZOZNÁMTE SA S NAMI


Reklamná agentúra Ebys pôsobí na slovenskom trhu už od roku 1997. Úspešne realizované projekty nás za tie roky toho veľa naučili a   vyprofilovali sme sa na fullservisovú reklamnú agentúru. Dlhoročné skúsenosti z offline a online reklamy nám umožňujú prepojiť tieto dve oblasti moderným a dynamickým spôsobom cez tzv. Crossline prístup. Spoločná komunikačná stratégia aplikovaná cez rôzne kanály tak umocňuje a zvyšuje efektívnosť a účinnosť reklamy. Nech už sú vaše ciele akékoľvek, budeme načúvať Vašim predstavám a ponúkneme vysoko efektívne a profesionálne riešenia.    999

Dokončených prác

43000

Strávených hodín

500

Rozličných klientov


PREČO SI VYBRAŤ NA SPOLUPRÁCU PRÁVE NÁS

Univerzálnosť

 

Všetky reklamné služby ktoré poskytujeme sú vhodné pre akékoľvek odvetvia v ktorých podnikáte, a preto vždy dbáme na to, aby sme v ponúkaných službách dodržali určitú rovnováhu.

Vždy šité na mieru

 

Chceme čo najlepšie zachytiť podstatu a špecifickosť biznisu klienta a snažíme sa ju vždy pretaviť do požadovaného vizuálneho výsledku.

 

Profesionalita

 

S dlhoročnými skúsenostami z oblasti reklamy Vám poskytujeme odborné, efektívne a kreatívne služby, ktoré vykonávame vždy zodpovedne, dôsledne a s plným nasadením.

Kreativita


S našim skúseným tímom Vám aj pri zložitých zadaniach vypracujeme rôznorodé, kreatívne, či neobvyklé nové nápady a riešenia. 

Prijímame výzvy

 

Pri zadaní zložitých úloh, alebo úloh bez prísnych tvorivých hraníc, sa nebojíme experimentovať a ísť aj za hranice tvorivosti. Radi sa popasujeme s výzvami a vytvoríme neobvyklé vizuály. 

Inovatívnosť


Stále sa učíme nové veci - Náš tím sa dennodenne zdokonaľuje vo všetkých oblastiach reklamy, aby bol pripravený vyhovieť Vám v rôznych požiadavkách pri tvorbe Vašej reklamy.


NAŠA PRÁCA

BUDEME VAŠÍM PARTNEROM PRI TVORBE REKLAMY